Angielski, hiszpański, francuski, a teraz i włoski w przedszkolu „Happy Kids”

"HAPPY KIDS" - nowe przedszkole językowe

Już nie tylko języki angielski, francuski i hiszpański są w ofercie Przedszkola „Happy Kids” w Kolbuszowej. Od niedawna maluchy uczą się tam również… włoskiego. Edukacja odbywa się za pomocą gier i zabaw. Placówka cały czas prowadzi rekrutację.

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids” mieści się przy ulicy Bora Komorowskiego 14 i jest jedyną tego typu placówką w powiecie.
Dzieciaki przyswajają tam  tajniki języków obcych. W ofercie placówki są języki: angielski, hiszpański, francuski, a od niedawna, także i włoski. Maluchy w dwóch grupach (starszej i młodszej) z zaciekawieniem przysłuchują się nowym słowom i piosenkom.

Nauka odbywa się oczywiście za pomocą gier i zabaw. Dzieci z dużych zaciekawieniem oraz radością przysłuchują się nowym słowom i piosenkom.

Podczas pierwszych zajęć z włoskim maluchy uczyły się witać i żegnać w tym języku, poznawały cyfry, kolory oraz obyczaje Półwyspu Apenińskiego.
Lekcję języka angielskiego odbywają się metodą „Teddy Eddie”, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Hiszpański i francuski w przedszkolu "Happy Kids"

Zajęcia w Przedszkolu „Happy Kids” odbywają się codziennie. Maluchy, podzielone są na dwie grupy (młodszą i starszą), poznają angielski, podobnie jak język ojczysty, dzięki zaaranżowanym sytuacjom.

Jest dużo ruchu, radości, wierszyków, piosenek i wyliczanek. Dzięki temu dzieci rozwijają umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w języku angielskim.

Przedszkole zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat. Cały czas trwa rekrutacja. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na nr tel.: 665-548-280.
Więcej informacji znajdziesz na:

stronie internetowej,

Facebooku przedszkola.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.