Afera w Raniżowie? „Alimenty i przemoc seksualna”

Afera w Raniżowie? „Alimenty i przemoc seksualna”

Otrzymaliśmy kopię listu podpisanego przez panią Zofię, która przedstawia się jako partnerka kierownika jednej z jednostek gminy Raniżów. Kobieta pisze, że uchyla się on od płacenia jej alimentów. Dodaje, że złożyła w tej sprawie pozew do sądu.

Pozew o alimenty?
Pierwsza rozprawa ma się odbyć 20 kwietnia. Pani Zofia oskarża też swojego partnera o stosowanie przemocy psychicznej i seksualnej. Oto jej list:

„Informuję że ojciec naszego małoletniego dziecka Piotra (tu pada imię i nazwisko mężczyzny) stosuje przemoc psychiczną wobec mnie i moich małoletnich dzieci. Doświadczamy tego od niego od około trzech lat. Wszystko zaczęło się o namawiania mnie do usunięcia ciąży.

Kiedy na to się nie zgodziłam, zapowiedział odmowę płacenia środków na utrzymanie dziecka. Potem nasyłał na mnie bez powodu policję.

Po urodzeniu się naszego dziecka, zaczął wybierać się ojcostwa. Mówił, że ojcami dziecka są inni mężczyźni, podawał ich imiona i nazwiska.

Czułam się przez niego zastraszana i nękana. Nie chciał zajmować się naszym dzieckiem Piotrem. Czasem coś podrzucał na balkon lub pod drzwiami, ale zawsze mi to wypominał.
Zdarzało mu się obrażać mnie i podważać mój autorytet przy dzieciach. Szydził ze mnie. To powodowało obniżenie mojej samooceny.

Przemoc seksualna

Podczas pikniku strażackiego w miejscowości Mazury, gdzie byliśmy razem we wrześniu 2021, publicznie mnie upokorzył. Stosował również wobec mnie przemoc seksualną.

Kilka dni temu złożyłam do sądu w Rzeszowie pozew o alimenty na rzecz naszego synka. Boję się, że z jego strony mogę teraz doświadczać przemocy, nie tylko psychicznej ale i fizycznej. Boję się o siebie i swoje dzieci. Czuję się przez niego nękana i boję się o naszą przyszłość chcę żyć z dziećmi w spokoju i bezpieczeństwie Proszę o udzielenie mi niezbędnej pomocy. Zofia”.

O komentarz poprosiliśmy jednego z radnych gminy Raniżów. Ten nie jest tym zaskoczony:
– Szczątkowe informacje w tej sprawie już do nas docierały. Oczywiście ta cała sytuacja przynosi wstyd gminie Raniżów. Kiedy powoływano tego pana na to stanowisko, protestowałem, można to sprawdzić. Ale po wyborach trudno odbierać panu wójtowi prawa do zespołu, jaki mu odpowiada.

10 Komentarzy

  1. Jaki wójt takie urzedniki. Panie Wojcie nie wstyd Panu że taki człowiek kieruje kultura w gminie Raniżów??

  2. Jeśli żali się „partnerka”, to może się zaraz okaże, że ten kierownik ma już rodzinę z żoną i dziećmi? Z artykułu wynika, że tylko jeden syn jest ich wspólny, a ona ma tez co najmniej jedno dziecko z innym „partnerem”/mężem.
    Sąd jest od wykazania ojcostwa, a nie lokalne media. Sąd też nakaże wykonanie koniecznych badań genetycznych.
    Cały artykuł o „rodzinne i seksualne” nadużycia. Czy tym ma żyć cały region?

  3. W imieniu calej miejscowosci z ktorej ta Pani pochodzi PRZEPRASZAM bo jest nam wstyd .Pani jest znana z wykorzystywania panów i później robienia im smrodu. Byle hajs się zgadzał 🤣 Sobolewski to jej trzecia ofiara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.