Adoptuj nienarodzonego
W kościele p.w. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej, po każdej mszy św., rozdawane są deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego zagrożonego aborcją. Należy je wypełnić i przynieść do kościoła w sobotę (25.03), czyli w Dniu Świętości Życia.

– Wtedy to podczas uroczystej mszy św. o godz. 18 wspólnie złożymy przyrzeczenie i przez dziewięć miesięcy będziemy odmawiać dziesiątek różańca w intencji dziecka nienarodzonego, zagrożonego aborcją, którego imię zna tylko Bóg. Można również ofiarować na ten cel dobre uczynki, post, a także jałmużnę – informuje Bożena Wiktor z grupy modlitewnej Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą.
Przypomnijmy, że od kilku dni w kaplicy kościoła funkcjonuje wystawa poświęcona ochronie życia nienarodzonego pt. „Jan Paweł II w obronie życia”. Więcej o tym TUTAJ.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.