A jednak są uczciwi ludzie. Mieszkanka Kolbuszowej odzyskała portfel
Są zdarzenia, które przywracają wiarę w drugiego człowieka, w jego etykę, zasady i zwykłą przyzwoitość. I właśnie takiego uczucia doświadczyła dziś pani Beata z Kolbuszowej. Dzięki uczciwości dwóch mężczyzn odzyskała swój portfel, który wcześniej zgubiła w roztargnieniu.

O całej sprawie pani Beata powiadomiła na Naszej Kolbuszowej. Z jej relacji wynika, że do zdarzenia doszło dziś (02.10) około godziny 11 w rejonie ulicy Stanisława Krzaklewskiego w Kolbuszowej.

Rejon ulicy Krzaklewskiego

Zanosiłam zakupy do domu, brakowało mi ręki, odłożyłam portfel na moment na dach samochodu; z tym, że zaraz musiałam jeszcze podjechać w inne miejsce… i zapomniałam o nim – wspomina mieszkanka Kolbuszowej. – W portfelu były dokumenty, karty i niezbyt duża suma pieniędzy.
Na szczęście zgubę znaleźli dwaj przyzwoici mężczyźni i ją po prostu odnieśli. – Uczciwym Panom dziękuję za dostarczenie mi portfela do domu, kiedy to jeszcze nie zdążyłam się zorientować, że go zgubiłam. Moje uznanie dla Nich i wyrazy wdzięczności. Nie każdemu chciałoby się fatygować i tracić swój czas na znalezienie właściciela. Przyjemnie jest mieć takich współmieszkańców – napisała pani Beata.

Wpis pani Beaty komentują mieszkańcy: – Mówi się, że teraz ich coraz mniej. Nieprawda, zawsze byli dobrzy i ci drudzy. Więcej wiary w ludzi, w ich dobro – zaapelowała  jedna z internautek.

1 Komentarz

  1. ciekawe co by bylo gdyby w portfelu byl 1000 zl .miejmy nadzieje ze rowniez tak samo . serdecznie pozdrawiam wszystkich uczciwych ,nie tylko takich co potrafia oddac znaleziony portfel ale przede wszystkim wlascicieli firm,pracodawcow,handlowcow i posrednikow a wiemy ze nieuczciwych cwaniakow w naszej okolicy jest sporo ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.